Дружина убитого журналіста Павла Шеремета Олена Притула поскаржилась на бездіяльність генерального прокурора Юрія Луценка у справі вбивства свого чоловіка. 

Скаргу до Печерського райсуду Києва подав адвокат родини Шеремета Андрій Мамалига.

Редакторка "Української правди" Олена Притула вимагає визнати її потерпілою. Вона вважає, що вибух, який стався на розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького 20 липня 2016 року, о 7:45, був терористичним актом.

"Зухвалість, із якою діяли терористи, вказує, що метою злочину було не вбивство Павла Шеремета, а отримання психологічного ефекту у вигляді паніки та зневіри свідків теракту, телеглядачів та близьких загиблого Павла Шеремета у власній безпеці. Очевидно, що злочин вчинений з метою залякування як всього населення, так і журналістів зокрема".

Олена Притула звернулася до генпрокурора з заявою, в якій просила розслідувати цю справу як теракт, 27 лютого 2018 року Юрій Луценко на цю заяву не відреагував.Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Кримінальний процесуальний кодекс дозволяє оскаржити таку бездіяльність генпрокурора. Олена Притула просить суд зобов'язати генпрокурора "невідкладно внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та почати розслідування за фактом скоєння терористичного акту 20 липня 2016 року, що призвело до загибелі Павла Шеремета".

Також цивільна дружина загиблого вимагає зобов'язати Юрія Луценка визнати її потерпілою в цьому провадженні і допустити до участі в процесі адвоката Андрія Мамалигу.

Нагадаємо, що один із керівників "Української правди" Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року. Йому під автомобіль підклали вибухівку. Матеріали справи засекретили.