Близько року тому 48-річна Терезія Яценюк, дружина екс-прем'єр-міністра зізналася в одному з інтерв'ю, що зайнялася вивченням психології. А підштовхнули її до цього питання, які стали виникати в міру дорослішання дітей.

"Коли старшій доньці виповнилося 14 років, я зрозуміла, що механізми виховання вже не працюють, що переді мною знаходиться абсолютно доросла людина, зі своїм характером, і іноді зовсім іншим думкою. І що робити? Я почала читати книги, радитися з друзями. Моя приятелька йшла вчитися, подавала документи на факультет психології, говорить: "Пішли зі мною". і я на цій хвилі пішла і вчуся вже другий рік і багато чого зрозуміла, правда ", – розповідала тоді Терезія.

"Стране" ж стало відомо, що дружина Арсенія Яценюка вже застосовує свої знання на практиці і працює психологом у відділенні реабілітації Державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами (у просторіччі ДУСя).


Як зазначено на сайті Центру – це одне з провідних, унікальних медичних установ України. Уже понад 90 років успішно працює і об'єднує в своїй діяльності наукове, освітнє спрямування і медичну практику.

Тут надаються всі види медичної допомоги дорослим і дітям: екстрена, первинна, амбулаторна і стаціонарна спеціалізована та високоспеціалізована. Медичне спостереження за прикріпленими особами (як практично здоровими, так і хворими) забезпечується від народження протягом усього життя.

Знаходиться Центр на вулиці Верхній (Печерськ). Тут працює 21 відділення, серед яких відділення реабілітації, де числиться Терезія Вікторівна Яценюк.


Відділення, де працює пані Яценюк, знаходиться на 4 поверсі головного корпусу. Терезія Яценюк бере в 626 кабінеті, але до 6 серпня до неї на консультацію не потрапити.

"Терезія Вікторівна до 6 серпня у відпустці, тому звертайтеся вже після", – сказали нам в Центрі.


Нагадаємо, що ще одна дружина високопоставленого чиновника працює в держустанові. Анна Турчинова, дружина секретаря РНБО – декан факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

Нещодавно навколо її персони розгорівся скандал, після того, як жінка розкритикувала в пух і прах навчальну програму Міністерства освіти.

"З вересня вашим дітям розкажуть, що ви вже не батьки. Сподіваюся, що уряд разом з президентом покладуть край цьому мракобісся. Інакше ми скоро побачимо Содом і Гоморру", – це цитата з тексту подружжя Турчинова під назвою "гомодиктатури. Як розбещувати дітей" .