Майбутня перша леді Олена Зеленська не хоче, щоб чоловік, новообраний президент Володимир Зеленський, сидів в Адміністрації президента на вулиці Банковій. Про це вона розповіла в інтерв'ю американському виданню The Daily Beast.

"Ми не хочемо заходити всередину. Це місце заражене темним негативним минулим. Ми були б раді зробити з цього будинку сучасний музей або передати його до якого-небудь університету", – сказала Зеленська

При цьому вона розповіла, що родина Зеленських, яка складається, в тому числі, з двох дітей, собак, морської свинки і акваріума, живе в будинку через парк від будівлі парламенту в центрі Києва.

Це було б чудово для нього. Чому б і ні? Прем'єр-міністр Нідерландів їздить же на роботу на велосипеді", – сказала Зеленська, відповідаючи на питання про те, чи буде її чоловік ходити на роботу пішки.

Майбутня перша леді також розповіла, що Зеленський вирішив балотуватися в президенти через погрози для демократії з боку чинного президента України Петра Порошенка.

За її словами, гумористи "безупинно жартували" про всіх громадських діячів України з 2005 року, але в останні п'ять років влада дала зрозуміти, що "гра закінчена".

"Еліта президента Порошенка намагалася покарати нас за наші жарти", – заявила Зеленська.

Вона підкреслила, що саме тоді вони вирішили "щось зробити, аби врятувати нашу демократію".

Зеленська зазначила, що "коли телеканали один за іншим потрапили під контроль керівництва [держави]", стало зрозуміло, що якщо не почати діяти, Україна "опиниться в тій же ситуації, що й Росія".

Окрім цього, Зеленська заявила, що досить серйозно ставиться до боротьби за свободу, особливо –за свободу слова. Особливо щодо вбивств журналістів і активістів, зокрема, Павла Шеремета і активіста Катерини Гандзюк.

"Журналістів і активістів вбивають – це найгірший кошмар; минають роки і злочини не розслідуються. Тепер ми сподіваємося побачити справедливість, починаючи з розслідування.

В інтерв'ю Зеленська запевнила, що її чоловік дотримується принципів демократії і йому буде легко стати "слугою народу".

Вона назвала анексію Криму трагічною подією і згадала про часи, коли її чоловік їздив з шоу для військових на лінії розмежування на Донбасі.