Перша леді України Олена Зеленська поділилась у соцмережі враженнями про свою першу закордонну поїздку у новому статусі – до Брюсселя. Дружина президента написала, що мала можливість насолодитися чарівним містом і стежила за ходом офіційних зустрічей Володимира Зеленського.

"Хочу подякувати за гостинність дружині глави Місії України при НАТО Інні Пристайко та дружині посла України в Бельгії Тамарі Точицькій", – написала Олена Зеленська в Instagram та додала фото з поїздки.

Користувачі мережі висловили захоплення від незвичайного образу дружини президента, наголосивши, що вона виглядає дуже стильно.

"Ви дуже красива і стильна леді", "Така проста і така стильна", "Прекрасний стиль", — пишуть у мережі.

Варто нагадати, що президент України Володимир Зеленський у вівторок, 4 червня, здійснив перший офіційний закордонний візит, відвідавши Брюссель.

У бельгійській столиці глава держави провів зустрічі з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером, генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом і президентом Польщі Анджеєм Дудою.

В ході зустрічі з Юнкером глава держави підтвердив незмінність європейського і євроатлантичного курсу України.

Зеленський також подякував Юнкеру за особливу роль ЄС у стримуванні російської агресії.

Польському главі Зеленський подякував за підтримку і співпрацю у багатьох форматах, а також звернув увагу на "глибину загроз, які несе Росія для всієї Європи".

"Польща є давнім і відданим другом України у Європейському Союзі, наполегливим прихильником європейської перспективи для України, непохитним захисником суверенітету і територіальної цілісності нашої країни на міжнародній арені", — сказав президент.

Зі свого боку Дуда заявив про підтримку зусиль для відновлення територіальної цілісності та суверенітету України в міжнародно визнаних кордонах, у звільненні окупованих районів Донбасу та Криму.

"Я радий сьогодні потиснути руку президенту Зеленському та почати нові відносини на роки вперед. Сподіваюся, що разом ми можемо багато зробити для загального блага наших народів. Польща постійно підтримує проєвропейські та євроатлантичні прагнення України, для нас це питання є надзвичайно важливим", — зазначив лідер Польщі.