Біографія Марсело Вієйри, футболіста «Реал Мадрида» і збірної Бразилії, могла б бути зовсім іншим чином. 

Молода людина мріяв піти по стопах батька і стати пожежником.  Завзятість старших членів сім'ї, які не бажали такої долі для дитини, зробило свою справу. 

Тепер об'ємна зачіска Вієйри, як і талановита гра футболіста, привертають увагу шанувальників «Реал Мадрида» у всіх куточках світу.

Нещодавно дружина захисника "Реала" Марсело натякнула, що її чоловік влітку покине іспанський клубКлариса Алвес в своєму Інстаграмі залишила загадкове послання."Знай, чого ти вартуєш. Коли хтось робить з вами так, як ніби ви є одним з багатьох варіантів, допоможіть йому звузити свій вибір, прибравши себе з рівняння.

Іноді потрібно намагатися піклуватися про те, скільки ви робите. Тому що іноді ви можете майже нічого не значить для того, хто так багато значить для вас.

Це не гордість – це почуття власної гідності. Не очікуйте побачити позитивні зміни у своєму житті, якщо оточуєте себе негативними людьми.

Не користуйтеся людей, які не прагнуть бути з вами цілий день. Знайте свою цінність і те, що ви повинні запропонувати, і ніколи не погоджуйтеся на щось менше, ніж ви заслуговуєте" – написала Клариса.