У розпорядженні “Страни” опинилося листування пранкера “Джокера” від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з нардепом Миколою Тищенком – про ситуацію всередині фракції, про його протистояння з Ткаченком а також про гроші в конвертах для депутатів президентської фракції.

Судячи за датою, початок листування Джокера з Тищенко відбувається минулого пленарного тижня напередодні секс-скандалу з депутатом Богданом Яременком, якого папараці сфотографували в момент, коли він домовлявся про зустріч з повією.

“Джокер” представляється Тищенку генеральним прокурором Русланом Рябошапкою. І починає вести з ним відверту задушевну розмову про світські і політичні події.

Тищенко активно почав листуватися. Він відверто описує важку внутрішню ситуацію у фракції.

А також ділиться непростими роздумами про своє майбутнє, яке може бути дуже важким, якщо і далі все так буде йти.

“Бізнесу п @ дець без мене. Ім’я вбивають в мотлох, думав: команда, сім’я, колектив, всі один за одного, і просто ху @ею … дружина плаче, кожен день говорить, що мене посадять))) … як далі, не розумію … “, – скаржиться Тищенко” генпрокурору ” і перераховує метаморфози його публічного іміджу як політика, який почав з” дурня “і, по всій видимості, як прогнозує Тищенко закінчитися” пид @расом “.

“Спочатку я дурень, потім насос, потім наркоман, потім Добкін, потім з АТО – Ярошем за закон 2045-1 зарубав, тепер я смотрящий (мова йде про чутки, які розганялися в ЗМІ, що Тищенко нібито призначений” смотрящим “за Києвом, що він сам заперечував, – ред.), скоро в під*раси …. запишуть “.

Окремий “п @ здец в партії”, за словами Тищенка, – екс-гендиректор 1 + 1 Олександр Ткаченко, наділений “манією величі”.

На одному зі скрінів стає ясно, що таке ставлення в “Слуги народу” до Ткаченка не тільки у Тищенка, і на ремарку пранкера, що у Ткаченко нульові шанси перемогти на виборах, Тищенко прямо повідомляє, що з Ткаченком партія “Слуга народу” “про*бе вибори в Києві “, і розкриває пару цікавих деталей.

Він підтверджує інформацію “Страни”, що дискредитуючі Тищенка чутки про “смотрящего по Києву” через ЗМІ запустив саме Ткаченко в помсту за те, що він чинив опір створенню міжфракційного об’єднання (МФО) “Новий Київ”.

“Я йому не підписав його сраний МФО, ну і люди (мажоритарники стреманулась), так він побіг до Бродського Міші (мова йде про власника сайту” Обозреватель “Михайла Бродського, – ред.). А Бродський – партнер Третьякова Саші (я його виграв на 219-му), той, що кум Луценка!!!) і т.д, він же партнер Ткаченка в 1 + 1 “.

Тищенко весь час скаржиться пранкеру на відсутність партійної дисципліни і пропонує “Рябошапці” встановити її разом. “Зрадник на зраднику”, – характеризує Тищенко ситуацію у фракції.

Але далі розмова заходить в конкретну площину – зарплат в конвертах, про що писали ЗМІ пару тижнів тому. Нагадаємо, журналісти описали, як, кому і в яких пропорціях керівництво держави видає депутатам зарплату в конвертах.

Пранкери “Джокер” провокує Тищенка на відверту розмову на цю тему і повідомляє депутату, що його однопартійці хотіли писати заяву про те, як він роздавав зарплату в парламенті, на що Тищенко всього лише уточнює: а чи багато їх було?

Пранкер продовжує нарікати на депутатський корпус, наповнений зрадниками і стукачами, і волає до Тищенка з філософським питанням: “Бля..ть, ти розумієш рівень п @дарасів після того, як їм дали бабуки (видали зарплату в конвертах, – ред.), людей 20 пішло зливати інфу і стукачів, ті, хто взяв головне”.

Тищенко продовжує бесіду: “Я в школі на уроці історії запитав вчителя: чому не втримали Україну. Він говорив: я маленький, не розумів … ось, сука, розумію”.

“Генпрокурор” повідомляє Тищенку, що його могли записати на відео в той момент, коли він роздавав гроші, і просить його придумати щось, щоб особисто не роздавати депутатські гонорари. Тищенко просить ради, як це зробити: “Скажи, пліз, поміняю тактику”.

І намагається з’ясувати у липового прокурора, хто конкретно з однопартійців на нього доніс.

Зайшла мова і про депутата Медяника – ще один герой журналістських розслідувань, який не так давно потрапив під приціл фотокамер “Страни” в той момент, коли обговорював, як він має намір через прокурорів вирішити питання з “океаном” і “цукром”. Всупереч очікуванням, Медяника не виключили з фракції, а сам інцидент залишили безкарним. Тищенко розповідає генпрокурору, що Медяник стояв перед ним на колінах, намагаючись пояснити, що справи йдуть інакше.