дтп

Учора, 10 грудня, о 09:10 год. у с. Шегині Мостиського району відбулося зіткнення двох легкових автомобілів («LADA Samara» та «Fiat Ullisy».

Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, внаслідок ДТП травмовано 3 особи, з них два громадянина Польщі, яких було доставлено до Мостиської центральної районної лікарні, а саме:

– пасажир автомобіля «Fiat Ullisy», 1960 року народження, житель м. Перемишль, був госпіталізований до реанімаційного відділення, після надання необхідної медичної допомоги каретою швидкої допомоги Республіки Польща відправлений для подальшого лікування за місцем проживання;

– пасажир автомобіля «Fiat Ullisy», 1965 року народження, житель м. Перемишль, був госпіталізований до реанімаційного відділення, після надання необхідної медичної допомоги каретою швидкої допомоги Республіки Польща відправлений для подальшого лікування за місцем проживання;

– водій автомобіля «LADA Samara», 1971 року народження, житель м. Мостиська, госпіталізований до реанімаційного відділення, стан на 06:00 год. 11 грудня – важкий, планується переведення для подальшого лікування до медичного закладу м. Львова.