День Незалежності України відзначився не лише масштабним парадом у Києві, «Парадом вишиванок» в Одесі та концертом «Океана Ельзи» у Львові, але й рядом злочинів та правопорушень української громади.

Перед початком грандіозного концерту  легендарного гурту на «Арені-Львів» трапилася дорожньо-транспортна пригора, з постраждалими, але правоохоронці на це ніяк не відреагували. За свідченнями очевидців аварія з суттєвими наслідками відбулася близько 19.30 на під’їзді до львівського стадіону по вул. Стрийській.

Автомобіль марки «Toyota Venza» з київськими номерними знаками «АА5651МВ» на швидкості збив з ніг дівчину, яка прямували в сторону «Арени», та хлопця, який проходив поруч. За свідченням подруги потерпілої, вони саме вийшли з таксі та прямували на концерт, але не зовсім тверезий водій на «Toyota» їхав зі швидкістю більше як 60-70 км/год. На місце події прибули працівники міліції, ДПС та медики. Карета «швидкої допомоги» забрала постраждалих до лікарні.

Автомобіль, який створив транспортний колапс мав значні ушкодження. Лобове скло, капот,ліва фара та ліве переднє крило були пошкоджені під час ДТП, тобто удар виявився потужним. Але прибувши на місце аварії, представники відділу ДАІ та правоохоронці не зафіксували факту ДТП.

Свідки стверджують, що працівники патрульної служби не могли зафіксувати ДТП, адже вони територіально з іншого підрозділу. В цьому випадку вони повинні були викликати своїх колег , але поговоривши з водієм, патруль покинув місце транспортної пригоди. Автомобіль попрямував за запланованим маршрутом, а працівники ДПС далі «охороняти» місто.

Постраждалі досі знаходяться в лікарні з численними травмами, а водія автівки, яка скоїла правопорушення очевидці бачили через 6 годин біля Оперного театру у центрі міста. Чому правоохоронці ніяк не відреагували на цю ситуацію досі невідомо, хоча з логічних міркувань кожен здогадається як вирішилося це питання… 

дтп