Дитину породіллі Тані з Борислава Львівської області, яка нещодавно в свої 12 років стала мамою, перевели в обласну клінічну лікарню. Сама молода мама почувається нормально, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Як стало відомо, дитина народилася недоношеною (35 тижнів замість належних 40). Лікарі стан новонародженої не коментують, посилаючись тим, що, з огляду на кесарів розтин, і ранній вік мами, наслідків уникнути не вдасться.


Коли Таня завагітніла і стала набирати вагу, на її стан особливо ніхто не звернув уваги. У вересні, кажуть у Бориславі, в школу Таня вже не пішла – погано себе почувала. А незабаром стривожена мати побігла з нею до лікаря. Втім, тривоги також не були пов'язані з вагітністю.


"Скарги були звичайні, чи тона головний біль, чи то на різі в шлунку. Аня, мама її, тепер уже бабуся, не на жарт перелякалася, коли побачила живіт. Але як повіриш, що твоя дитина в 12 років готується народжувати? І вирішила, що пухлина, помчала до педіатра", – згадують сусіди.

За словами очевидців, першою реакцією на вердикт лікаря був шок. І для Тані, і для її мами, за їхніми ж словами, ця новина стала сюрпризом. "Таня почала набирати вагу, округлилася тільки в останні кілька місяців, ось і не помічали", – виправдовують матір місцеві жителі.

Таніна сім'я вважається багатодітною і стоїть на обліку, як малозабезпечені, у Ганни є статус матері-одиночки.

Втім, мешканці Борислава описують сім'ю так: "Усі маленькі гості завжди нагодовані, доглянуті, охайно одягнені, школу не пропускають – вона за всім спостерігала. Сама Таня вчилася добре – не відмінниця, але за знаннями ні в чому не відставала. А мати її – інфантильна трішки. Може, це і доньці передалося, якесь нерозуміння можливих наслідків інтимних відносин. Ось і вийшло так, що народила дитину в 12 ".

Саму Таню, зазначають у міськраді, по всій видимості, будуть переводити на індивідуальне навчання хоча б на перший час – інакше доглядати за донькою вона не зможе. Батько дитини запросив генетичну експертизу і поки чекають її результати.

За фактом статевих відносин з особою, яка не досягла статевої зрілості, відкрито кримінальне провадження. Санкція передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк. Призначено низку експертиз, – зазначили у відділі комунікації поліції Львівської області.