Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду правоохоронних органів та інших відомств щодо епідеміологічної ситуації в країні і заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу, в ході якого заявив про необхідність бути в числі перших країн, які отримають вакцину.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів президенту про останні дані щодо поширення коронавірусу, зазначивши, що сьогодні зафіксований ще один антирекорд зараження – 1106 чоловік. Серед лідерів за кількістю нових хворих – місто Київ, а також Рівненська та Львівська області. Про це повідомляє прес-служба президента.

Показник захворюваності зріс до 64,1 особи на 100 тисяч населення. За словами глави уряду, буде звернено увагу на Закарпаття, Волинь, Львівщину і Буковину через заповнення ліжкомісць в опорних лікарнях, він зазначив, що на Закарпатті заповнення становить 64%, в трьох інших регіонах – понад 40%.

“Наші дипломатичні контакти і світові ресурси повідомляють про те, що вакцину виробляють вже в декількох країнах. Навіть якщо вона буде готова в наступному році, Україна повинна бути серед перших країн, які зможуть її купити. Ми повинні думати про це вже зараз. Весь світ вибудовується в черзі “, – заявив Зеленський.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що за завданням президента проводить консультації і тримає контакт з компаніями і дипломатами з різних країн, вивчаючи інформацію.