Адвокат Марк Фейгін прокоментував поїздку Надії Савченко на Донбас і назвав нардепа «дивовижною людиною». Як передає Корупція Інфо з посиланням на 112 Україна, адвокат зазначив, що йому незрозуміло, з якою метою Савченко їздила на окуповані території і зустрічалася з терористами. 

«Надя по натурі дивовижна особистість, і на Донбасі її хотіли зґвалтувати і вбити, але вона поїхала туди, щоб поговорити з цим непотребом. Для мене це загадка. Незрозуміло, чому тоді я займався довгий час, адже, начебто, я захищав її від цього непотребу», підкреслив Фейгін. Також, за словами адвоката, він все-таки сподівається, що у Савченка найщиріші мотиви на Донбасі, проте у неї мало що вийде, оскільки терористи лише маріонетки в руках Кремля. 

«Якщо у Наді благородні наміри, і вона дійсно хоче врятувати полонених, то вона вибрала самий тупиковий шлях. Я їй багато разів пояснював, що бойовики нічого не вирішують, і, здебільшого, це ханиги, інакше заради чого вони почали б стріляти у своїх же», – підкреслив російський адвокат.