Пара вже припинила стосунки.

Актор серіалу "Свати-6" В'ячеслав Кошелєв жорстоко познущався з дружини, після чого фото з її зображенням з'явилося в Інтернеті.

Підбите око та синці на обличчі – скандальне фото побитої дружини Олени Савченко з'явилося на сторінці актора В'ячеслава Кошелєва у Facebook. До фото був зухвалий підпис: "І ось як я її прикрасив, нехай подякує, що не задушив подушкою, нехай тепер полежить у нейрохірургії, подумає…".

Скандальний пост одразу наробив галасу в Інтернеті. Обурені поведінкою актора користувачі мереж назвали чоловіка психом та збоченцем.

"Он меня валит на диван и вот так вот, на-на, всем телом! По голове, на! Потом накрывает меня подушкой и начинает душить", – каже Олена Савченко.

Наслідки того страшного вечора і досі помітні на її обличчі. Зі сльозами на очах Олена розповідає свою версію. Того дня вона раніше повернулася додому. В'ячеслав вже був – на підпитку. Через проблеми на роботі, каже Олена, актор все частіше прикладався до чарки та влаштовував гучні сварки. Так сталося і того дня, після взаємних образ у хід пішли кулаки.

"Я стала в окно кричать, помогите, спасите, убивают и он после этого уже меня не атаковал", – згадує жінка.

Сам Кошелєв зустрічатися відмовився, погодився прокоментувати усе телефоном. Каже, Олена має запальний характер, сама провокує сварки і фото з побиттям теж виклала вона з його акаунту.

"Она зашла ко мне на страничку и с моей странички это сделала. Я ее не бил, самое интересное, что я от нее отбивался. Когда одежду резала, это были ножницы, потом молоточек и потом уже пошел нож, все", – говорить В'ячеслав Кошелєв.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Усе це Олена називає нісенітницею. Розповідає, у цивільному шлюбі вони прожили 8 місяців. Їй 46, йому – 44. Задумувалися про весілля. Але 4 місяці тому чоловік почав пиячити. При цьому жив за її рахунок і в її квартирі. Після тієї сварки, каже, він зібрав речі, та поїхав до мами, наостанок пообіцяв, що спокою їй не дасть

"Он мне давал какие-то деньги, но давал, скажу вам честно, не больше 2000 гривен в месяц. Он мне угрожал жизнью, он сказал, что теперь, солнышко, я тебе спокойно жить не дам. Я, говорит, сделаю так, что ты не просто умрешь, ты будешь умирать в муке", – каже жінка.

Після скандалу фото зі сторінки актора видалено. Колеги ж по театру про Кошелєва кажуть, що актор – талановитий, але співпрацю з ним припинено через сімейні проблеми:

"Зараз він тимчасово усунений від роботи до з'ясування обставин, і ми не побачимося до того, як буде якийсь висновок конкретний".

Олена вже написала заяву в поліцію і запевняє, що на цьому в їхній історії з чоловіком поставлено крапку.