Олександр Лукашенко заявив про те, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ввести проти Республіки Білорусь жорсткі санкції. За словами Кулеби, все навпаки: він “за те, щоб дати Білорусі дихати вільно”.

Про це пише видання “Фокус”.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба спростовує твердження Олександра Лукашенка про те, що він нібито закликав “душити” Білорусь і вводити проти неї жорсткі санкції. Про це Кулеба написав в Twitter.

Лукашенко заявляв, що Кулеба під час бесіди з міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом нібито закликав ввести проти Мінська більш жорсткі санкції.

“Ніякі такі слова в наших розмовах з Хайко Маасом не звучали. Я принципово проти “душити” Білорусь, її бізнес і виробництво. Я, навпаки, за те, щоб дати Білорусі дихати вільно”, – написав Кулеба.

Відзначимо, 27 листопада білоруське інтернет-видання “Белта” повідомило, що Лукашенко під час зустрічі з колективом 6-ї міської клінічної лікарні Мінська “озвучив витяги з даних спецслужб, в яких описується ставлення західних політиків до подій в Білорусі та їхні плани щодо країни “.

За даними видання, КДБ доповів Лукашенко, що під час розмови між міністром закордонних справ України Кулеби з його німецьким колегою Масом прозвучала наступна фраза:

“Ми втрачаємо наші можливості, не роблячи рішучих заходів. Євросоюзу слід ввести серйозні санкції проти Білорусі, щоб паралізувати діяльність держави, бізнесу і виробництв”.