Українська співачка NK – більш відома, як Настя Каменських показала нове провокаційне фото.

Дружина українського реп-виконавця і продюсера Олексія Потапенка Анастасія Каменських опублікувала гаряче фото в мережі.

Артистка продемонструвала відвертий образ і прорекламувала свій новий кліп. Правда, не всім новинка припала до смаку … Але про це пізніше.

Настя Каменських порадувала шанувальників відвертим фото, де вона позує в зухвалому вбранні – пікантне фото викликало бурю емоцій в мережі.

На знімку співачка красується в латексному боді і чорних колготах з леопардовим принтом. Вона позувала, відкинувши руки назад і закликає до дії виразом обличчя і поглядом. Волосся артистки зібране, фоном послужили полотно рожевого кольору і штучні фламінго навколо.

Примітно також, що багато хто з шанувальників таланту артистки дорікнули її в плагіаті – нібито Настя «копіює» ідеї для своїх нових відео-робіт і пісень з напрацювань відомих музикантів минулого часу. Деякі відзначають, що нова пісня зовсім не відображає всієї повноти таланту Каменських.

Думки шанувальників розділилися:

«Анастасіє, досить злизувати ідеї і стилі старих кліпів!»

«В гонитві за бабками випускати такі шлаки. Хайп є, але воно того варте? Втратити репутацію через такий кліп і пісню. Думаю, це стане найвідомішою роботою в її творчості. Як у Тіматі Москва »

“Дуже класно”

«Кліп вогонь»

«Пісня і кліп жахливі. Дуже шкода, що талант і витрати витрачені на це »

#Президентпочуйнас