Молдавський красень – співак Дан Балан дуже багато часу проводить в Україні. Не так давно Балан дебютував на проекті "Голос Країни", де його підопічна отримала перемогу.

А вже одразу після проекту подався з гастролями містами України. Люблять українці молдавського мачо.

А ще люблять шанувальники приписувати своїм улюбленцям різні романтичні зв'язки з колегами. Так на протязі усього "Голосу" фанати щиро вірили у романтичні стосунки між Баланом і Тіною Кароль. Вони увесь час фліртували між собою.

Правда після проекту майже не спілкувалися і кожен пішов своєю дорогою.

Проте напередодні про Дана Балана знову заговорили в Мережі. Співака застукали в обіймах української співачки. І це не Тіна Кароль, як би хотілось багатьом.

Спільними фото з красунчиком у себе в блозі поділилася співачка Наталя Валевська. Артисти разом сфотографувалися за кулісами концерту, на якому виступали.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

Приємна зустріч з моїм колегою, найталановитішим музикантом, та автором багатьох хитів @danbalan ⠀ Оххххх !!!! 😍😍😍 запалили 🔥так запалили 🔥ми вчора на День Молодi у ПОКРОВСЬКУ ❤️ ⠀ Було дуже гаряче 🤗 Ви чуууудова публика 😘😘😘😘 ⠀ #Запалимо_разом #VALEVSKA #валевська #ЛетиЗаМрiєю #палаламега_шоу #панi_Валевська

Публикация от VALEVSKA (@valevska_official)

"Приємна зустріч з моїм колегою, найталановитішим музикантом, та автором багатьох хітів @danbalan Оххххх !!!! 😍😍😍 запалили 🔥так запалили 🔥ми вчора на День Молодi у ПОКРОВСЬКУ ❤️ Було дуже гаряче 🤗Ви чуууудова публика 😘😘😘😘", – прокоментувала публікацію співачка.

І фото вийшли теж дуже гарячими. Співачка ніжно притулилася до Балана і щиро усміхалась на камеру.