Трамп зустрівся з Путіним в рамках саміту G20.

Президент США Дональд Трамп зустрівся зі своїм російським колегою Володимиром Путіним в рамках саміту G20, який стартував сьогодні, 28 червня, у Осаці (Японія).

Деякі подробиці повідомляють російські ЗМІ.

Так, “360” пише, що Путін і Трамп спочатку коротко поспілкувалися перед початком саміту G20, вони йшли на церемонію фотографування і говорили.

При цьому прес-секретаря Путіна Дмитро Пєсков заявив, що жодних предметних розмов не було: “Не обговорювали жодних питань, лише привітали один одного”.

Потім близько трьох або чотирьох хвилин проходила вже закрита зустріч двох президентів.

«У нас буде дуже цікава дискусія, яка включатиме питання торгівлі, роззброєння. І все це буде побудовано на дуже хороших взаєминах між нами», – прокоментував лідер США Дональд Трамп.

Путін заявив, що не може не погодитися з Трампом, оскільки "нам є про що поговорити". 

"Усі теми визначені. Ми давно не бачились, дійсно, з часу зустрічі в Гельсінки, щоправда наші співробітники працювали, дали нам хорошу можливість продовжити те, про що ми домовлялися", – зазначив  Путін.

При цьому представники засобів масової інформації запитали у Трампа, чи говорили вони з Путіним щодо захоплених українських суден і моряків.

"Ми не обговорювали це", – відповів американський президент.

Раніше повідомлялося, що Дональд Трамп планує зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним під час саміту G20 в Японії, серед питань, які планується обговорити — ситуація в Україні.