Українська співачка і продюсер Наталя Могилевська, яка різко відповіла хейтерам, які розкритикував її за привітання Зеленського, на цей раз здивувала фоловерів архівних знімком. На своїй сторінці в Instagram знаменитість показала, як виглядала до того, як про неї дізналася вся Україна.

У блозі Наташа опублікувала чорно-білий кардр шкільних часів. На ньому Могилевська позує з кубком на сцені.

"У школах стартувала низка останніх дзвінків, і я вітаю всіх учнів! Всім, хто продовжують навчатися бажаю крутих і незабутніх канікул, а випускникам – реалізації задуманих планів і успіхів! Вчіться і ніколи не зупиняйтеся", – написала співачка у пості.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

В школах стартовала череда последних звонков, и я поздравляю всех учеников! 🔔 Всем продолжающим учиться желаю крутых и незабываемых каникул, а выпускникам – реализации задуманных планов и успехов! Учитесь и никогда не останавливайтесь 💪 P. S. Всех, кто остается на лето в Киеве, моя школа @talantschool приглашает на дневной летний лагерь! Мы приготовили творческие уроки и обучающую развлекательную программу! 🤗 #могилевская #натальямогилевская #последнийзвонок #школа #школамогилевской #выпуск2019

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

Таким чином знаменитість привітала випускників зі святом Останнього дзвоника, який напередодні відзначали в українських школах.

До слова, не так давно Наталія Могилевська показала, як виглядає без макіяжу. На фото з весняного відпочинку вона позує в Єгипті.