Після повернення з насиченою поїздки з дружиною Катею Осадчою в Нідерланди Юрій Горбунов відразу ж вирушив до Одеси, де розігрується кубок чемпіона між учасниками гумористичного проекту «Ліга Сміху». Відзначимо, що телеведучий виступає в ролі тренера однієї з команд. На своїй сторінці в Instagram він поділився барвистою світлиною який розбурхав його фоловерів.

Адже на фото Юрій відображений в компанії довгоногої красуні – співачки Олі Полякової. Артистка позувала в міні-сукню з рюшами, Горбунов же віддав перевагу елегантному вбранню – білі штани і чорна сорочка. Він ніжно поклав руку на талію Олі, а та приобійняла його за шию. До речі, Полякова займає одне з суддівських крісел на шоу.

Нагадаємо, Горбунов розповів, як колись, вперше приїхавши до Києва, постраждав через наївність:

“Прямо на вокзалі стався інцидент, який я запам’ятав на все життя. Підійшли якісь шулери, побачили, що приїжджі. Запитали, чи перший раз ми в Києві. А потім розповіли, що для приїжджих є традиція – по приїзду купувати листівку за три рублі. Звичайно, ми їх купили, а через тиждень я побачив точно такі ж листівки в кіоску, тільки за три копійки”.