Ви звернули увагу, яким потужним діарейним фонтаном вибухнув Путін у відповідь на президентський законопроєкт про корінні народи України?

Про це у своєму Фейсбуці пише журналіст Сергій Іванов.

Навіть не утримався від паскудних антисемітських жартів, що для навіть для такого відморозка – ту мач. І не цікавить Путіна, що термін “корінні народи” закріплений у відповідній Декларації ООН.

А в самій Росії з 1999 року діє федеральний закон про гарантії прав корінних малочисельних народів Росії. Головне – покамлати про неіснуючу дискримінацію та утиски “русскіх”.

Чекаю на хвилю унісонів серед в*тних опініон-мейкерів. Дуже зручний момент для ідентифікації.

Ну, а на місці євреїв, які мешкають у Росії, я б напружився, адже такий махровий чорносотенний “гумор” з вуст президента – дуже поганий знак.

Нагадаємо, що Президент Росії Володимир Путін вважає, що законопроєкт про корінні народи України є «потужним ударом по росіянах» і схожий на політику нацистської Німеччини.

Про це він сказав в інтерв’ю російському державному телеканалу «Россия 24».

Путін заявив, що вбачає у законопроєкті дискримінацію і поділ на нібито «першосортні і другосортні категорії людей».

«Як бути людям зі змішаною кров’ю? Сам Зеленський єврей за національністю, у нього, може, там кров намішана. Що робити з цими людьми? Їм будуть, як у нацистській Німеччині, міряти черепи, інші частини тіла? Як визначали справжніх арійців, так визначатимуть справжніх українців?» — заявляє Путін.

Він також сказав, що законопроєкт є «потужним ударом по російському народу в цілому». І жаліється, що Захід не нього, ймовірно, ніяк не відреагує.

Також російський президент заявив, що Україна як держава — це «породження радянського періоду», а після 1654 року, коли розпочалося «возз’єднання» України й Росії, українці нібито називали себе росіянами. Тому, вважає Путін, росіян потрібно визнати корінним народом.