Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік вважає, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков – “серйозна загроза” для оточення президента Володимира Зеленського.

Свою думку він висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Разумков сьогодні більше готовий стати президентом, ніж Зеленський. Разумков – дуже серйозна загроза для оточення Зеленського, тому вони його постійно інформаційно атакують. Для керівника Офісу президента, для уряду, він для них проблема. Тому що він самодостатній гравець, який не завжди прогинається, якого завжди потрібно переконувати”, – сказав Бортнік.

Раніше, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що на сьогодні у нього абсолютно робочі відносини з Офісом Президента, а свої стосунки з главою держави Володимиром Зеленським він називається хорошими.

Про це він сказав в інтерв’ю для програми “Бацман”, відповідаючи на запитання про можливі розбіжності з Офісом Президента.

“У мене абсолютно робочі відносини з Офісом (Президента – ред.)… Є робота, яку кожен на своїй посаді має виконувати, і від цього залежить сьогодні майбутнє країни”, – заявив Разумков.

При цьому він висловив надію, що у нього з усіма представниками ОП конструктивні відносини, і підкреслив, що намагається зберегти їх такими й щодо Кабінету міністрів.

На запитання, чи добрі у нього відносини з Президентом, Разумков відповів: “Нормальні, хороші відносини”.

Водночас він додав, що бачиться з Главою держави “коли частіше, коли – рідше”, але спілкується з ним безпосередньо шляхом нарад “залежно від потреби”.