9 вересня одружився Олександр Луценко, старший син генерального прокурора, передає Коррупція.Інфо.

Популярне: «Набирає нових членів партії»: Як відомий політик в басейні з оголеними «хлопчиками» розважався. Видовище не для людей зі слабкими нервами


У Центральному РАГСі Києва він розписався з дівчиною на ім'я Анастасія. До сих пір про невістку генпрокурора було відомо лише те, що вона працює маркетологом і є ровесницею свого обранця (1989 року народження).

Як з'ясувалося, дівоче прізвище тепер уже родички генпрокурора – Волохина. Дівчина отримувала вищу освіту в Національній Академії управління і вчилася на двох факультетах.

У Волохіна дві вищі освіти

Вона отримала диплом бакалавра з правознавства та диплом магістра з маркетингу. Ми знайшли резюме дівчата в соціальній мережі LinkedIn. Судячи з її профілем в соцмережі для ділових контактів, вона вже шість років працює в салоні краси "Белфо" фахівцем з маркетингу і паблік рілейшнз (англ. Public Relations – зв'язки з громадськістю).

Однак, на сайті самого салону краси зазначено, що Анастасія Волохина їх керуючий. Нагадаємо, що ТОВ "Бел Фам" записано на Олександра Луценка.

Це салон краси в центрі столиці, на вул. Олеся Гончара, 67. Приміщення там належить Ірині Луценко, вона його здає в оренду ТОВ "Бел Фам", засновник якого її старший син. Тобто це по суті сімейний бізнес.

У декларації Юрія Луценка за 2016 рік показаний доход від здачі в оренду нерухомості ТОВ "Бел Фам" на суму 90 000 гривен.

Анастасія Волохина – керуючий салоном краси "Белфо"

У закладі можна не тільки підстригтися (від 250 до 550 грн) або пофарбувати брови, але і скористатися послугами косметолога (озонотерапія особи 500 грн, обгортання тіла з масажем 800 грн за сеанс). У листопаді в студії "Белфо" стартує нова ексклюзивна послуга – лужної педикюр (від 300 грн).

"Настя і Саша познайомилися дійсно на роботі. У салоні краси. Він часто тут буває, а вона – там працює. Причому працює вона сумлінно, на знос, старається. Він довго до неї залицявся, квіти носив. А потім вони з'їхалися і до весілля жили близько двох років ", – розповіло джерело з близького оточення сім'ї Луценко.


Судячи по сторінках Насті в соціальних мережах, вона водить автомобіль марки BMW, любить подорожувати і катається на лижах.

"До речі у неї дуже непогані стосунки з Іриною Луценко. Свекруха вона не сувора. Може, це поки, але невісткою вона цілком задоволена", – продовжує наш співрозмовник.

До речі, фотокореспонденти "Країни" бачили вже Настю на сімейному заході Луценко – в минулому році вона разом з Олександром була на шкільній лінійці 1 вересня, коли Віталій Луценко (молодший син генпрокурора) йшов в 11 клас.

Як писала вже "Країна", крім сина генпрокурора 9 вересня одружився нардеп від БПП Сергій Лещенко. Народний депутат і його наречена Анастасія Топольська розписалися в загсі Шевченківського району, а потім гуляли на вечірці в оранжереї "Сад бажань" на ВДНГ.