Засідання за позовом підприємця, який планує збудувати торговий центр на пр. Червоної Калини, 109 у Львові й оскаржує у суді рішення виконкому ЛМР про скасування наказу директора департаменту містобудування мерії щодо затвердження містобудівних умов та обмежень забудови цієї ділянки, перенесли на 27 жовтня.

Про це  повідомила мешканка будинку на пр. Червоної Калини, 105 Наталя Піпа.

Вона нагадала, що наразі у справі забудови скверу навпроти школи №98 на пр. Червоної Калини на Сихові, тривають два судові процеси, ініційовані забудовником – Володимиром Кульчицьким. Зокрема, з її слів, у Галицькому райсуді він оскаржує рішення виконавчого комітет ЛМР, який 10 липня скасував наказ департаменту містобудування мерії "Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво громадянином Кульчицьким Володимиром Остаповичем торгового комплексу на пр. Червоної Калини, 109 зі знесенням будівлі кафе".

 15 жовтня, мало відбутися засідання у цій справі, однак його перенесли на 27 жовтня на 14.30.Крім того, як повідомила Наталя Піпа, у Сихівському райсуді підприємець оскаржує рішення Сихівської районної адміністрації, яка призупинила дію наказу про порушення благоустрою для початку будівництва на пр. Червоної Калини. Засідання у цій справі проходитиме 23 жовтня. Початок – о 16.00.

Нагадаємо, наприкінці вересня мешканці мікрорайону Сихів, які ще з травня борються проти забудови скверу навпроти школи №98 на пр. Червоної Калини у Львові, разом з громадськими активістами обговорили стратегію оновлення та "нового життя" цього скверу. На відкритій зустрічі "Я хочу сквер" громадські активісти "Групи 109" разом із ініціативними мешканцями представили певні напрацювання щодо того, як мають виглядати оновлені та безбар’єрні площа та сквер, розповіли про концепцію громадського простору. 

 

Джерело: ZIK‡агрузка...