Український старець передбачив майбутнє. Він заявив про початок Третьої світової війни.

Як заявив одеський старець Іона, зовсім скоро світову спільноту охопить великий розбрат. В результаті Землю охопить нова світова війна. Згідно з пророцтвом, дві наддержави не зможуть поділити здобуті ресурси, через що почнуться жорстокі бої.

Старець заявив, що ця війна буде найбільш кровопролитною, і буде величезна кількість загиблих. Більш того, після її закінчення світове співтовариство не зможе повернутися до колишнього життя і відновити зруйновану інфраструктуру. Врятуватися від цього всього може тільки одна країна, яка розташована на північній частині півкулі Землі.

Очікується, що пророкування Іони збудеться в 2030-х роках. У світової спільноти залишилося всього з десяток років, щоб підготуватися до небувалих руйнувань. Варто відзначити, що раніше старець досить точно передбачив військовий конфлікт на Донбасі. Іона, він же Володимир Ігнатенко, жив в Одеському Свято-Успенському монастирі, поки не помер в 2012 році. За життя до нього за порадами з’їжджалися люди з усієї України та Росії.