Дворічна дитина загинула через отруєння щурячою отрутою в селі Софіївка Березовського району Одеської області, повідомляє Корупція Інфо

Подія трапилася 10 січня. До пенсіонерів в Софіївку приїхали родичі з Кіровоградської області – чоловік з дружиною і троє дітей.

Напередодні господар будинку з метою боротьби з гризунами засипав в щілини підлоги щурячу отруту. Випаровування гранул призвело до смерті дворічної дівчинки.

П'ятирічний брат загиблої, а також її дідусь з бабусею в даний час знаходяться в реанімації районної лікарні. Батьки дівчинки та її 13-річний брат не постраждали.За попереднім висновком фахівців отрута, який використовував чоловік, схожий на таблетки, що застосовуються на складах для фумігації зерна проти шкідників (комах і гризунів). При взаємодії з повітрям вони виділяють отруйний газ. Зразки речовини в даний час досліджуються в лабораторії.

За фактом загибелі дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Представники служби у справах дітей райдержадміністрації відзначили, що сім'ю можна назвати неблагополучною, так як батьки зловживають алкоголем. Соціальні працівники раніше вже вилучали у них дітей за неналежні виховання.
 ‡агрузка...