zzz

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону повідомила двом колишнім полковникам Збройних сил України про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111  та ч. 2 ст. 408 КК України.

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, передає Корупція.Інфо.

"В ході слідства встановлено, що вказані особи після тимчасової окупації півострова Крим умисно не прибули для подальшого проходження військової служби до м. Чернігова, до в/ч А4444, маючи для цього об'єктивну можливість, та перейшли на бік Збройних сил держави-агресора, зняли Державний прапор України і підняли взамін нього прапор РФ, прийняли присягу на захопленому аеродромі за участі вищого офіцерського складу Збройних сил РФ", – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, наразі екс-полковники проходять військову службу на відповідних посадах в складі Державного авіаційного науково-випробувального центру 929 Державного літно-випробувального центру Військово-повітряних сил РФ.

В правоохоронному органі зазначили, що слідчим вдалося здобути беззаперечні докази у виді документів, відеоматеріалів та показів свідків.

Окрім цього, по вказаному кримінальному провадженню буде здійснено спеціальне досудове розслідування.