У Санкт-Петербурзі Слідчий комітет завершив розслідування кримінальної справи стосовно двох чоловіків, 1985 і 1986 року народження, підозрюваних в скоєнні відразу декількох злочину.

Зловмисникам інкримінується викрадення людини, згвалтування, розбій та вимагання. Відзначимо, що зазначені дії трапилися з однієї і тієї ж жінкою. Про це повідомляє прес-служба ГСУ СК РФ по Санкт-Петербургу.

За даними слідства, інцидент стався ще 21 серпня минулого року.

Перебуваючи в автомобілі Ford, біля будинку №6 по вулиці Потапова двоє злочинців підстерегли свою вже знайому жертву, 1983 року народження.

Погрожуючи потерпілій пістолетом, зловмисники по черзі здійснили стосовно неї дії насильницькіого характеру, знімаючи те, що відбувається на відеокамеру мобільного телефону, а потім пограбували на суму не менше 100 тисяч 500 рублів.

На цьому муки мешканки Петербурга не закінчилися. Під приводом поширення відеозапису зі сценами насильства, зловмисники зажадали від потерпілої ще 50 тисяч рублів.

«Наслідком зібрана достатня доказова база, в зв'язку з чим кримінальну справу із затвердженим обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті», – йдеться в повідомленні відомства.