В українському МЗС уточнили інформацію про українських дітей, які потрапили в страшну ДТП в Білорусі

Зокрема, відвідав місце події, а потім відвідав постраждалих дітей в лікарні український консул, передає Корупція.Інфо.

“Вранці консул відвідав місце події і з представниками влади зараз роблять першочергові невідкладні заходи з надання допомоги. Консул відвідав лікарню, де переконався, що шестеро дітей постраждали, двоє з них знаходяться у важкому стані. Зараз опрацьовується питання про можливе транспортування двох постраждалих в Брест, але це повинні оцінити лікарі”, – прокоментував ЗМІ заступник директора Департаменту консульської служби МЗС – начальник управління консульської діяльності Василь Кирилич.

Як повідомлялося раніше, діти з України потрапили в страшну дорожньо-транспортну пригоду в Кам’янецькому районі Білорусі. Аварія сталася 13 травня близько 7 ранку на 54 км автодороги Р-98 «Кам’янець-Шерешево-Свислочь», поблизу села Мартинюки.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Одна дитина загинула, ще шестеро отримали важкі травми. Постраждалі хлопці з важкими травмами доставлені в Кам’янецьку центральну районну лікарню.

У всіх постраждалих діагностовано черепно-мозкові травми різного ступеня тяжкості, а також переломи і вивихи.