Учні Сторожинецької гімназії разом стрибнули з 6-го поверху будівлі

Страшна трагедія сталася напередодні в Чернівецькій області двоє молодих людей вистрибнули з недобудованої будівлі. Їх знайшли раннього ранку 16 лютого.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Жителі міста Сторожинець помітили двох хлопців біля висотки на вулиці Матросова. 19-річний юнак помер на місці від тілесних ушкоджень, отриманих при падінні. Другий гімназист вижив. 17-річного підлітка госпіталізували в Сторожинецьку центральну районну лікарню з переохолодженням та численними травмами. Медики оцінюють його стан, як важкий. Однак пацієнт знаходиться в свідомості.

Співробітники місцевої поліції провели першочергові слідчі дії. Вони прийшли до висновку, що двоє молодих людей намагалися накласти на себе руки. У зв’язку з цим правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Вони з’ясовують деталі трагедії в рамках досудового розслідування. Справою займаються фахівці ювенальної превенції під контролем управління поліції по Чернівецькій області. Їм належить дізнатися, що ж штовхнуло двох гімназистів зважитися на спільне самогубство.