Петро Порошенко пообіцяв виплатити компенсації сім’ям постраждалих та загиблих бійців Національної гвардії внаслідок сутичок під Верховною Радою 31 серпня.

Про це повідомляє "24", передає Корупція Інфо.

Про це Президент України Петро Порошенко  заявив після того, як провідав у госпіталі поранених бійців.

Порошенко розповів, що мав можливість поспілкуватись з більшістю бійців Нацгвардії, які після вчорашніх подій під Верховною Радою зараз лікуються у шпиталях.

2"Ми маємо розуміти, що країна вже зараз інша. Під час Майдану, як би важко тоді не було, ніхто не використовував проти міліції ні зброю, ні гранати, бо це була мирна акція протесту", — нагадав глава держави.

Одна справа, коли український герой віддає своє життя на фронті, захищаючи країну від агресора, і в 100 разів важче, коли український герой гине в центрі Києва, стаючи жертвою провокації недалекоглядних політиків, яким потрібно по 2-3 додаткових мандати у місцевих радах.

Порошенко висловив слова співчуття рідним і близьким загиблих нацгвардійців і повідомив, що вже сьогодні підпише укази про нагородження їх орденами "За мужність".

"Я хотів би вибачитись перед батьками через те, що ми не зберегли життя їхніх синів. Я дав доручення виконувачу обов’язків командувача національної гвардії зробити подання на двох українських героїв. Сьогодні я підпишу указ про присвоєння і Ігорю, і Дмитру орденів "За мужність"", — зазначив Порошенко.