Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за те, що своє бездіяльністю вона доводить, що його рішення розпустити парламент було правильним.

Відповідне відеозвернення голові держави опублікувала у Facebook Адміністрація Президента.

Володимир Зеленський подякував народним депутатам Верховної Ради за те, що не прийняли запропоновані ним законопроекти та продовжують "пробивати дно". Президент України наголосив – його рішення розпустити Верховну Раду було правильним.

Після розпуску парламенту глава держави думав над тим, чи не помилився, про це він сказав у своєму відеозверненні, яке прес-служба Адміністрацій Президента опублікувала на своїй сторінці у Facebook. 

Однак зараз глава держави стверджує, що нардепи самі "довели усій країні, що рішення про розпуск парламенту було правильним".

"Що зробили депутати за ці дні? Залишили мажоритарку, залишили недоторканність, залишили старих міністрів, залишили старих силовиків на посадах, залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення", – зазначив президент.

Володимир Зеленський вирішив подякувати парламентарям, тому що "коли є за що – потрібно хвалити". 

"Дякую, що своєю плідною працею доводите усій країні, що рішення про розпуск Ради було правильним. Що перед парламентськими виборами не вводите народ в оману, не намагаєтеся сподобатися виборцям, а залишаєтеся собою: продовжуєте прогулювати і кнопкодавити, доводити усі ті гарячі слова, які вам адресують громадяни. Вони всі заслужені", – додав глава держави. 

За його словами, наразі рівень підтримки парламенту становить 4%. 

"Але дякую, що не зупиняєтеся і продовжуєте пробивати дно. Люди все бачать і все розуміють, 21 липня вони все це оцінять обов'язково, тож зробимо їх разом знову", – підсумував Зеленський.