Глава Офісу президента України Андрій Богдан поспілкувався у Нью-Йорку, де проходить Генасамблея ООН, з топпропагандистом Кремля Євгеном Поповим.

Він розповів йому про очікування України щодо врегулювання ситуації на Донбасі й затролив за підвищену увагу до нової влади України.

Відео їх короткого діалогу опублікувала в своєму Telegram-каналі скандальна пропагандистка Ольга Скабєєва.

На початку розмови Попов запитав у Богдана, як він оцінює перспективи переговорів між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним.

“Мені здається, що вони обов’язково будуть. Єдине – хто буде ще присутній на цих переговорах”, – сказав глава Офісу президента, підкресливши, що має на увазі під зустріччю винятково “нормандський формат”.

Він також додав, що сподівається на те, що зустріч відбудеться в жовтні і буде плідною. Разом з тим, Богдан підкреслив, що це найбільше буде залежати від країни-агресора.

“Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своїй владі, що мир з Україною необхідний для розвитку обох держав. Дякую вам величезне, що ви знайшли час зі мною поспілкуватися”, – підколов він Попова.

На завершення розмови пропагандист запитав у Богдана, чому представник України в ТКГ в Мінську Леонід Кучма не підписав “формулу Штайнмаєра”. Однак він неохоче коротко відповів на це питання. “Я не знаю, я не в курсі – підписав, не підписав, чи обговорював”, – сказав глава Офісу президента.