Президент Туреччини Таїп Ердоган заявив у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським у неділю, 11 грудня, що Анкара надасть гуманітарну допомогу Києву у подоланні майбутньої важкої зими. Про це повідомляє адміністрація президента Туреччини, пише агентство Anadolu.

«Президент Ердоган зазначив у розмові, що (Туреччина) продовжить роботи із задоволення гуманітарних потреб народу України у майбутні важкі зимові місяці», – йдеться у заяві.

Також Ердоган заявив, що зерновий коридор можна розширити, включивши в нього різні продукти харчування та інші товари. Окрім того, президент Туреччини сподівається, що буде знайдено рішення щодо Запорізької атомної електростанції.

Раніше президент України Володимир Зеленський подякував Ердогану за те, що Туреччина дала притулок українським дітям, а також за сотні генераторів для наших міст.

«Продовжив діалог із президентом Ердоганом… Зауважив підтримку української ініціативи Grain from Ukraine. Також обговорили подальшу роботу та можливе розширення зернового коридору», – написав Зеленський у твіттері.

За кілька годин до цього Ердоган також провів телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіним.

«На переговорах обговорювалися відносини між Туреччиною та Росією, у тому числі в галузі енергетики, питання боротьби з тероризмом та регіональні питання», — йдеться у повідомленні адміністрації Ердогана.