Українські військові від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 71 чеченця з полку, який чинив звірства проти українців у Маріуполі та на Запоріжжі. Загалом у полку було 226 окупантів.

Про це повідомляє Telegram-канал “Досье шпиона”. Окупанти, які прийшли воювати проти українців, служили у 291-му гвардійському мотострілецькому полку, в/ч 65384, Борзой, Чеченська Республіка. Чеченці з цього полку беруть участь у повномасштабній війні від самого її початку. Спочатку їх залучили до облоги Маріуполя. Зараз полк перебуває у Запорізькій області.

При цьому зазначається, що на днях українські військові обстріляли полк з реактивної системи залпового вогню M142 HIMARS просто під час проведення наради. Внаслідок цього “на концерт до Кобзона” відправилися 11 чеченців, ще двоє отримали поранення. Серед поранених після цього обстрілу також командир полку полковник Євген Малигін.

Раніше захисники поцілили в місце розташування кадирівців у Донецькій області. У тимчасово окупованому місті Волноваха на Донеччині в готель, де розмістилися кадирівці, прилетів вибуховий привіт від ЗСУ. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“По Волновасі. Наші джерела кажуть, що було влучання в готель “Ахтамар” по трасі Маріуполь-Донецьк, де розмістилися кадирівці, та знешкоджено близько 10 одиниць військової техники. Чекаємо на приємне збільшення цифр втрат в офіційних повідомленнях Генштабу ЗСУ”, – написав Андрющенко.