Допомоги небайдужих потребує трирічний Ілля Кондарюк з Дніпропетровщини. Малюк вже рік бореться із величезною пухлиною. Хлопчик витримав 12 курсів хіміотерапії. Але українські протоколи лікування результату не дали. Життя Іллюші може врятувати імунотерапія, яку проводять лише за кордоном. І не вистачає на це понад сто тисяч євро.

Йому раптом стало зле торік у грудні. Висока температура та збільшені лімфовузли. Діагноз медиків був невтішним.

“Пухлина велика була, дуже велика. І поставлений був діагноз – нейробластома шиї і стретостенія четвертої стадії по кістковому мозку. В кістковому мозку знайшли метастази”, – говорить батько Дмитро Кондарюк.

Дванадцять курсів хіміотерапії – батьки та лікарі відчайдушно боролися за життя малюка. Спочатку результати лікування були обнадійливими. Але пухлина повернулася знов. Медики обласної лікарні визнають: врятувати хлопчика можна лише за кордоном. За протоколом лікування, що діє в Україні, зробили усе. 

“Подальше лікування – це імунотерапія. Але, на жаль, в Україні вона не проводиться. Вона не зареєстрована офіційно. Тому ми не можемо дати це лікування дитині. Це дійсно дитина, за яку потрібно боротися і ми можемо зберегти йому життя”, – розповіла дитяча онкологиня Яна Білицька.

Прийняти Іллюшу на лікування готова дитяча лікарня у Барселоні. Та рахунок – 313 тисяч євро. Батьки – фельдшер швидкої допомоги та медсестра сімейного лікаря з містечка Покров на Дніпропетровщині – кажуть: для них ця сума космічна.

“На нашу зарплату зібрати ці гроші – я не знаю, життів п’ять треба працювати. Ми вже думали, і в інституті запитували, дізнавалися, може, ми їх купимо і привеземо сюди. Ні. Незареєстровані препарати ніхто не буде капати. От і все. Їх навіть сюди не ввезеш”, – додав  батько.

За допомогою небайдужих батьки зібрали більше половини суми. та звідки брати решту грошей, просто не уявляють. А зволікати не можна.

Для порятунку Ілюші не вистачає 129 тисяч євро. Хлопчик має розпочати лікування в Барселоні до нового року. 

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7573 7716 6683
Кондарюк Катерина (мама)