Американська актриса Таня Робертс, повідомлення про смерть якої раніше спростували, все ж померла в лос-анджелеській лікарні у віці 65 років. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Спочатку її цивільний чоловік Ланс О’Брайен і прес-секретар Майк Пінджел оголосили, що вона померла. Новина обійшла всі ЗМІ. Однак пізніше стало відомо, що сталася помилка, і Таня все ще жива, хоча і знаходиться в критичному стані.

Ланс, який відвідав Таню в лікарні і попрощався з нею, був упевнений, що вона померла. Коли на наступний день О’Брайен давав інтерв’ю журналістам, йому зателефонували з лікарні і повідомили, що його дружина жива. Після чого він розплакався від радості, яка виявилася передчасною.

Дива не сталося, через добу після того, як її достроково «поховали», жінки все ж не стало. За попередньою інформацією причиною смерті стала інфекція сечового тракту. У Робертс відмовили нирки і печінка, почалося зараження крові.

Таня Робертс відома за серіалами «Шоу 70-х», «Ангели Чарлі», за фільмами «Шина – королева джунглів», «Повелитель звірів», «Майже вагітна», а також «Вид на вбивство», де вона виконала роль дівчини Джеймса Бонда, якого грав Роджер Мур.