Народний депутат України від фракції Слуга народу Ірина Верещук звернулася до співголови фракції партії Європейська солідарність Артура Герасимова з проханням надати спростування інформації в ЗМІ про те, що Петро Порошенко в 2014 році привітав з Днем Росії Володимира Путіна.

В ефірі програми Право на владу на телеканалі 1 1 політик зазначила, що 27 українських ЗМІ надрукували тоді цю інформацію.

“Ні спростування. Ні слова не було за всі ці роки сказано. І коли я, навіть не підозрюючи, що це може викликати таку бурхливу реакцію у Петра Порошенка, привела йому приклад гібридизації процесів, коли ми тут всередині розповідаємо про противника Путіна і туди лягає все: чому ми війну війною не назвали, чому дипломатичні відносини не були розірвані вчасно і, власне, навела приклад привітання з Днем Росії, а як ви пам’ятаєте президент Порошенко зробив це 12 червня, тому що тоді був День Росії. На мене просто пролився шквал негативу від представників Європейської солідарності, моїх колег по парламенту, які кожен там щось хотів написати в Facebook, потім ломи, експерти великі і маленькі “, – сказала нардеп.

Верещук зажадала, щоб Герасимов в прямому ефірі озвучив спростування інформації.

“Так скажіть, будь ласка, я розповсюдила кремлівський фейк, коли сказала, що він привітав 12 червня з Днем Росії Путіна? Ви, скажіть, чи вірите, що він не привітав? От скажіть нам усім зараз. Ви як його колега по партії, по фракції , той хто завжди захищає його на всіх можливих каналах і майданчиках. Ось дивіться зараз людям в очі і скажіть: він привітав Путіна з Днем Росії? ” – заперечила вона.

Герасимов знову заявив, що Верещук поширює фейки Кремля. На що Верещук відразу обурилася і запитала у Герасимова – “У вас совість є? Ну так же не можна!”.

“Спростуйте, якщо це неправда. Я тоді вибачусь і 27 ЗМІ вибачаться, всі вибачаться перед Петром Олексійовичем”, – сказала вона.

Нардеп відповів, що його колега або робить це свідомо, або не розуміє суті своїх дій.