Телеведучий і його дружина прокоментували розлучення.

Всього п’ять місяців тому їхня сім’я блищала на обкладинці журналу Viva!, а в інтерв’ю пара розповіла про новонародженого малюка Еван-Олександра, пологах за кордоном, підростаючої 6-річної дочки Емілії і життя в двох країнах – в Канаді і в Україні. Здавалося, що вони ідеальні в усьому. Але вчора в ЗМІ з’явилася новина про те, що через 12 років шлюбу Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучаються.

Інтернет-видання опублікували інформацію, розміщену на сайті Подільського районного суду міста Києва. Позовна заява зареєстрована 22 жовтня. Зараз йде робота над призначенням складу суду.

У коментарі сайту Viva.ua Володимир Остапчук та Олена Войченко підтвердили новину про розлучення.

«У мережі з’явилася інформація про наше розлучення. Так це правда. Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно ​​оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки і партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом ми згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою ставиться до нашого рішення і до цієї ситуації», – сказали Володимир і Олена.

#Президентпочуйнас