Скандальний політик Юлія Тимошенко зробила гучну заяву про відповідальність, яку має понести Порошенко за дії Гонтаревої, передає Корупція.Інфо

Лідер "Батьківщини" розповіла, що вона, та її партія вимагає негайного звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України. Політик заявила, що саме Гонтарева винна в знеціненні гривні і розвалі економіки. 

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

«Вона запустила інфляційні процеси та зростання цін. Захмарні кредитні ставки для реального сектору економіки – також продукт непрофесійної та злочинної діяльності НБУ, який вбиває середній клас та економіку України», – переконана вона.

Тимошенко вказала на те, що Валерія, яка нібито перебуває у відпустці, ще й досі керує НБУ, але руками інших людей. Така ситуація склалася за словами Юлії через несамостійність Верховної Ради. 

«На жаль, парламент не працює як незалежний орган. Більшість в Раді- це, по суті, «придаток» Адміністрації Президента. Усе те, що тут відбувається, – наслідок телефонних дзвінків від президента та його оточення», – пояснила лідер фракції.

Лідер "Батьківщини" звинуватила в махінаціях з Гонтаревою і Президента України. 

«Економічний колапс, який ми зараз бачимо, – це наслідок діяльності тандему президента та голови НБУ. Ми наполягали, щоб питання Гонтаревої було розглянуто сьогодні, але цього не станеться через підкилимні домовленості», – зазначила парламентарій.