image

У останній день літа 31 серпня депутати уперше вийшли на роботу після своїх літніх відпусток.

Із року в рік у Мережі легко було відшукати світлини із далекого зарубіжжя від народних обранців, проте цьогоріч парламентарі вирішили не дражнити збіднілих українців. Однак журналістам програми "Гроші" вдалося розкрити секрети нардепів.

Хто, як і де відпочивав на депутатську зарплату влітку 2015 року? Депутати цього скликання старанно намагалися покинути свої мерседеси та джипи подалі від Верховної Ради, ледве побачивши журналістів. Натомість стрибучий курс долара лякав їх значно менше, ніж перспектива розкрити усі карти про свій закордонний відпочинок.

 Не приховували місця свого відпочинку хіба що нардеп Володимир Парасюк та його колега Злата Огневич. Світлини із Карпат та Європи можна переглянути у вільному доступі на сторінка обох. Першим журналісти "Грошей" біля парламенту зустрічають порозовілого чи то від щастя, чи то від засмаги Олега Недаву, нардепа від БПП. 

Каже, що відпочинку було мало: нещасний тиждень в Італії, на озері Гарда. До слова, Озеро Гарда – найбільше озеро в Італії. За один день проживання на цьому курорті в 4-х зіркових готелях  просять 3 – 5 і більше тисяч гривень. 

Інший член "Блоку Петра Порошенка" Тетяна Заліщук відпусткою у Скандинавії відразу не вихваляється.

"Я їздила по Україні дуже багато, 6 тисяч кілометрів. Херсонська , Миколаївська, Одеська область – до Вілкова доїхала і так далі. А була ще кілька днів в Швеції", – зізналася вона.

Зауважте, щоб пересічному українцю злітати із Києва до Швеції необхідно віддати, які мінімум, 9 тисяч гривень за особу. А ще витрати на проживання, харчування.

Кому навіть зарплатня не завада підкорити історичне зарубіжжя – так це мільйонеру, депутату і бізнесмену Вадиму Новинському.

"Відпочити вдалося трішки, весь час працював. Тиждень у Греції, але вийшло бюджетно в нас. Доволі скромно", – наголосив він.

Але, насправді, дізнатися про закордонний відпочинок у депутата, як виявилося, дуже непросто. Усі, як один, соромляться. Кажуть, відпуска минула в Україні. Карпати, Коблево, Одеса.  

Майданівський нардеп Михайло Гаврилюк на питання про відпочинок, сказав, що провів його у зоні АТО.

"У нас зараз не до відпочинків", – прокоментував він. А ось депутат від БПП Іван Винник сумує за українським Кримом і хоче туди поїхати, коли Україна поверне півострів.