Екс-командир штурмової роти "Айдару" повідомив, що не знає, хто робив "зачистку" Сєвєродонецька. Батальйон у ці дні мав гарячі бої з ворогом на Луганщині.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook екс-командир штурмової роти "Айдару", депутат Ігор Лапін, передає Корупція.Інфо.

"Я не знаю, які накази і хто віддавав у Половинкине (Луганщина, 80 км від передка) 03.08.2014р. І яку зачистку за 150 кілометрів від передової у Сєвєродонецьку робили люди з "айдарівськими" шевронами 15.08.2014р. Час покаже, хто правий. Але я знаю на 100%, де був легендарний "Айдар" і рота "Золушки". В ці дні ми гасились з сєпарами, "бетменами", "гюрзою", "востоком" і псковськими десантниками, штурмуючи Красний Яр. А з 12-го по 23.08.2014 року рвали "Казаків" і "вєжлівих людей" у Хрящуватому (Луганщина, – 24)", – пише Лапін.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва обрав Валентину Лихоліту запобіжний захід тримання під вартою. Згодом ГПУ пішла на поступки – Апеляційний суд змінив запобіжний захід і Лихоліта відпустили на поруки народних депутатів.

Крім того, ГПУ затримала й помічника командира батальйону "Айдар" Ігора Радченка з позивним "Рубіж".