Інформація про те, що між Мариною і В'ячеславом Узелковими серйозні непорозуміння, з'явилася ще восени 2018-го.
Однак лише напередодні Нового року стало відомо, що зіркова пара розлучилася. Марина з дітьми живе зі своїми батьками, а В'ячеслав залишився, за його словами, в повній самоті в їх спільній квартирі.

Багатьох цікавить, як зараз йдуть справи в особистому житті Узєлкових. Так, днями Марина Боржемська-Узєлкова відкрила завісу і розповіла, на чому зосередила свою увагу після розлучення з В'ячеславом Узелковим.

«У моєму житті на даний момент є: чарівні, красиві, прекрасні, милі, добрі, злегка неслухняні, але, на те вони і діти; мій третя дитина, мій insta_borzemsky (програма схуднення, -ред.), який тільки третій місяць, як з'явився на світ, але, він росте, міцнішає і радує мене; робота, яка нікуди не зникла, і яка була завжди; моя фантастична сім'я, яка є моєю колосальною підтримкою; книга у тата в бібліотеці, яку я ніяк не можу прочитати, тому, що головні книжки зараз, – дитячі казки на ніч », – зізнається Марина.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Как я реагирую на вопросы о личной жизни❤ . В моей жизни на даный момент есть: ❤️волшебные, красивые, прекрасные, очаровательные, милые, добрые, слегка непослушные, но, на то они и дети ❤️ мой третий ребенок, мой @insta_borzhemsky, который только третий месяц, как появился на свет, но, он растет, крепчает и радует меня. ❤️работа, которая никуда не улетучилась, и которая была всегда ❤️моя фантастическая семья, которая есть моей колоссальной поддержкой ❤️книга у папы в библиотеке, которую я никак не могу прочесть, потому, что главные книжки сейчас, – детские сказки на ночь. . #мояжизнь #детки #счастье #боржемскаямарина #люблюжизнь #жизньпрекрасна #волшебство #улыбка #когдаговоритсердце #радость #прекрасныйдень #новаяжизнь #фитнес #фитнестренер #СТБ #инстапохудение #инстажурнал #худеемправильно #худеемсборжемской

Допис, поширений Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)