Екс-дружина колишнього народного депутата від партії ВО "Свобода" Ігоря Мірошниченка розповіла свою версію інциденту, в ході якого "свободівцю" були нанесені побої.

Про це повідомляє "112", передає Корупція Інфо

Галина, колишня дружина Ігоря Мірошниченка, розповіла, що Ігор Мірошниченко, коли привів дитину, знаходився в емоційно нестабільному стані і був дуже нервовим. Він відштовхнув її, зайшов у квартиру й вчинив скандал.

"Він відштовхнув мене від дверей, штовхнув в живіт, і мій цивільний чоловік Іван все це побачив. Як будь-який нормальний чоловік, він кинувся мене захищати", – повідомила Галина Мірошниченко, яка зараз перебуває на третьому місяці вагітності.Також свою версію події повідав Іван Абрамов, цивільний чоловік Галини, якого Мірошниченко звинувачує у побитті.

"Я чую крики Галини Микитівни, потім я чую звуки бійки, потім я бачу через відчинені двері, як він б'є вагітну жінку в живіт. Вагітну жінку в живіт бити не можна. Природно, я дав йому в голову пару раз, вдарив його в ніс, взяв за комір і стусанами вигнав його з квартири. Потім він повзав рачки, волав: "Допоможіть, вбивають" і уполз ", – розповів цивільний чоловік Галини Мірошниченко.


Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що екс-нардеп від "Свободи" Ігор Мірошниченко вдарив свою колишню вагітну дружину і побився зі слюсарем по меблях, який знаходився в даний момент в квартирі.