давиденко

Екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, він же останній український глава Ради Міністрів Криму, безтурботно розгулює по Києву, дивується депутат Київської міської ради Олексій Давиденко. Політик скаржиться, що в Україні не «знайшли винних» у вбивствах на Майдані, зраді на Донбасі та в Криму. 

Про це Давиденко написав у соцмережі, передає Корупція.Інфо.

«Зустрів у магазині Гудвайн Анатолія Могильова. Пам'ятаєте такого?!? Товариш задумливо бродив між рядами винних пляшок і заморських делікатесів, а його охоронець ніс ззаду кошик з покупками. Веселий, випещений, вільний!», – розповів політик.

Давиденко нагадав, що до 27.02.2014 року Могильов був головою Ради Міністрів Криму, а вже на наступний день 28.02.2014 Крим захопили зелені чоловічки російської армії.

«Дивовижна країна, де за рік так і не знайшли винних у вбивствах людей на Майдані, в здачі Криму, у зраді на Донбасі, в розкраданні і державній зраді… НІКОГО! Дивовижна країна, де після всього, що сталося, можна запросто зустріти Могильова в гастрономі, Єфремова в басейні, а екс-начальника Донецької міліції у фітнес-клубі.

Дивовижна країна, де замість державних злочинців ловлять елітних повій», – резюмував депутат Київради.