Екс-кухар «!FEST», Ігор Юрій, розповів у своєму блозі перебування на посаді кухаря в одному з ресторанів мережі – «Найдорожча ресторація Галичини» та шокував інформацією про те, як там готують їжу.
Перш за все чоловіка здивувало те, що в нього не запитали про медичну книгу, передає Корупція.інфо.

«На превелике здивування, шефи нічого не питали та нічого не вимагали, навіть медичної книги. Руки-ноги є, можеш сьогодні починати. А якщо б я був відкритим туберкульозником чи закритим сифілітиком? Всім байдуже. «Приступітє», – сказали мені».

Також викликав здивування і спосіб приготування страв, ціна на які перевалює позначку в 500 гривень.
«А тепер вгадайте, як готують ось цю страву за 560 гривень?

ам1

На вигляд апетитно. М’ясо. Чотири види. Асорті мікс.

ам2

Правда в тому, що попередньо його варять в пластикових пакетах цілу ніч. Потім заморожують. Потім розморожують перед подачею за допомогою ось такої ванночки.

ам3

Потім підсмажують на грилі. Потім шкварять в пароконвекторі. І вуаля!

ам4А ще хвилин десять перед виходом на публіку ця страва має ось такий вигляд».

ам5

За його словами, такий спосіб зберігання м’яса надзвичайно шкідливий для здоров’я:


«В «Ашані» мені пояснили, що вакуумувати таке м’ясо можна тільки охолодженим. Тому що при термообробці пластик виділяє шкідливі канцерогенні речовини, які, попадаючи при варінні в м’ясо, викликають рак та інші хвороби. У «Фесті» той пластик варять 12 годин. Не дивно, що воно стає таке страшне. Але ще страшніше, що та кількість клієнтів «!ФЕСТу», яка захворіє згодом на РАК, так і не дізнається про причини хвороби».

ам6

Такий спосіб зберігання їжі підтверджує й кухар ресторану «Правда» Ілля Демковський, який також є в мережі «!FEST»:


«У 90% випадків зберігаємо її в одноразовому посуді. Це – виключно вакуумне пакування і виключно шокове заморожування, дотримання температурного і часового режимів. Є чіткий регламент, за яким продукція виробляється і потрапляє в зал», – зазначив Ілля Демковський, шеф-кухар «Правди».


Також Ігор Юрій розповів: незважаючи на те, що в головному офісі на Старознесенській, 26, його запевнили, що зарплата офіційна й на банківську картку, йому видали на руки й готівкою.
Крім того, він поскаржився на неприйнятні санітарні умови.

ам7

Увага! Відкриваємо чорний ящик. Сморід целофанових мішків та продукти для подальшого готування, дуже умовно розділені.