Головні новини України
Подобається

Екс-мера Слов’янська, якій загрожує довічне ув’язнення, хочуть судити у її рідному місті

06/11/2014     Автор: Яна Романська
Екс-мера Слов’янська, якій загрожує довічне ув’язнення, хочуть судити у її рідному місті

В ході засідання Червонозаводського районного суду Харкова у справі проти екс-мера Слов’янська Нелі Штепи захисники звернулися до головуючого судді з проханням перенести розгляд справи в Слов’янський міськрайонний суд

За словами захисту, це дозволить максимально швидко розглянути справу, потім що всі свідки у справі проживають на території Слов’янська. На думку адвокатів, згідно чинного законодавства, справа має бути розглянута за місцем вчинення злочину.

Адвокати також відзначили, що міськрайонний суд Слов’янська працює в штатному режимі і здатний розглянути в тому числі і ця справа.

Сама Штепа також підтримала пропозицію захисту.

В даний момент суд пішов до дорадчої кімнати для ухвалення рішення.

Як повідомлялося, екс-мера Слов’янська Нелю Штепу затримали 11 липня, потім конвоєм відправили до Харкова. Через 3 дня прокуратура Харківської області відкрила кримінальне провадження за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3. ст. 110 КК України), і по ч. 1 ст. 258 (створення терористичної групи чи організації).

Підозрюваної обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без визначення розміру застави терміном на 2 місяці.

 

Джерело: Харків. Кометарі