Головні новини України
Подобається

Екс-полонянку Сворак вивело із себе питання про її зовнішній вигляд під час обміну

12/01/2017
Екс-полонянку Сворак вивело із себе питання про її зовнішній вигляд під час обміну

Звільнена з полону «ЛНР» Ольга Сворак обурилася питанням журналістів щодо свого «доброго вигляду під час обміну». Сворак відмовлялася говорити про умови утримання, при цьому постійно повторювала, що її взяли в полон, як цивільну особу. Яким чином це вплинуло на її вигляд, журналістам з'ясувати так і не вдалося, повідомляє Корупція Інфо

Журналістів франківських видань обурив той факт, що під час звільнення з полону бойовики допомагали Сворак із валізами, а сама полонянка добре виглядала. При цьому в приклад привели іншу жінку, Анжеліку Преснякову, яку разом з Сворак бойовики «ЛНР» передавали Володимиру Рубану. 

«Невже вам було б легше, якби я погано виглядала. Дякую за комплімент, що я гарно виглядала. Щодо валіз і моїх речей, які там залишилися. Там залишилися ноутбук, телефон, паспорти громадянина України, особисті речі, вони їм не цікаві, вони мені їх віддали. Я не була військовополоненою, я є громадянська полонена, я жінка в першу чергу. Те, що їм було необхідно, техніка і документи, вони забрали. Вибачте, навіть лнрівцям не потрібні жіночі сукенки», – помітно нервувала Сворак відповідаючи на питання про свій зовнішній вигляд. 

Зауважимо, що Ольга Сворак помітно нервувала коли її запитували про утримання в полоні і про причини поїздки на лінію розмежування. За полонянку Сворак заступився голова Всеукраїнського об'єднання «Голос» Ростислав Гудзинський, який, «на правах колишнього працівника спецслужб», заявив, що причини її поїздки на лінію розмежування «не підлягають розголошенню». Тому відповідей на ці питання так ніхто з присутніх на прес-конференції не отримав. 

Нагадаємо, раніше звільнена з полону «ЛНР» Ольга Сворак зізналася, що не знайома з нардепом Надією Савченко непричетна до її політичних ігор.
 Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин