блокада!!

Блокаду анексованого Криму, яка вже триває 16-ту добу, намагався прорвати білий Porsche.

Як повідомляє "ТСН", водій спорткару відмовився показувати вміст багажника членам "Правому сектору" і дав драпака, передає Корупція Інфо

Однак далеко втікач не заїхав, майже одразу потрапив на так звану "кішку" – дроти з шипами. Міліція, що прибула на місце інциденту виявила у водія два паспорти – український та російський.

За інформацію "Правого сектору", водій у 2013 році працював прокурором у Сімферополі, а номерний знак автівки фігурує у кримінальній справі – ДТП із летальним кінцем.

Нагадаємо, ініційована лідерами кримських татар безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, розпочалась 20 вересня. До акції приєдналися активісти "Правого сектору" та громадянського корпусу "Азов".

За словами організаторів акції, вони не пропускатимуть фури до Криму доти, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв'язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в'їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.