песик
«Олег Мацех виконує свої обіцянки з точністю до навпаки», – так прокоментувала події навколо ЛКП «Лев» та його директора Олега Мацеха, Орися Бобришова, екс-заступник директора ЛКП «Лев». Зокрема, йдеться про випадок, коли на підприємстві було вбито 5 цуценят.

Інфоомує Корупція інфо

«Діяльність ЛКП «Лев» це не тільки ремонт, реконструкція чи закупівля обладнання. Насамперед це ставлення до безпритульних собак. В наші завдання входить відловити, стерилізувати, доглянути за хворою собакою та  дати максимальний шанс на її прилаштування. Ще один пункт діяльності ЛКП «Лев» – це  ситуація, коли нам повідомляють люди, що десь лежить хвора собака, скажімо, збита машиною, і тут наш прямий обов’язок її забрати та надати їй допомогу.  І я вам хочу сказати, що Олег Мацех не забрав жодної собаки»,  – розповіла Орися Бобришова.

«Звільнилась я тому, що не погоджувалась з усіма його діями, думками  та роботою, яку він веде на ЛКП «Лев».  Олег Мацех обіцяв, що собака, яка попаде на ЛКП «Лев», буде провакцинована, простерилізована, доглянута і матиме максимальні шанси на прилаштування, а робить це з точністю до навпаки. Жоден пункт ні щодо працівників, ні щодо тварин не виконується», – додала Орися Бобришова. 

За словами Орисі Бобришової,  незважаючи на прес-конференцію, критику та висвітлення в ЗМІ цієї проблеми, днями сталася те саме, що триває місяцями.

«3 серпня з ЛКП «Лев» було випущено п’ять собак, 4 серпня – ще чотири.  Ці собаки  мали контакт з собакою хворою на чумку. Тобто тепер вони можуть бути носіями інфекції», – повідомила Орися Бобришова. 

Також вона зачепила тему бюджетних грошей: «Гроші, які  виділила  Львівська міська рада на ремонт вольєрів, вони, як на мене, використовуються неефективно. У нас на ЛКП «Лев»  немає достатньо вольєрів, а Олег Мацех планує ремонт огорожі за 110 тис. грн».