Юлія Тимошенко переконана, що участь у виборах президента України відомого коміка Володимира Зеленського – це експеримент, який країна не переживе, про що вона повідомила на прес-конференції.

Політик заявила про те, що велика кількість кандидатів – це позитивне явище для українців. Вона вважає, що це прояв демократії в країні.

Тимошенко розповіла: "Однак завжди потрібно думати про те, що Україна в 2019 році на 29 році своєї незалежності опинилася на лезі бритви. Або після президентських виборів Україну піднімуть, і піднімуть люди, які знають, як це робити. Або, якщо в черговий раз будуть над Україною на президентських виборах поставлені експерименти і Україна почне далі котитися в цю прірву, то тоді відповідати за результати будуть ті, хто такі результати зробив: виборці України".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Вона застерегла всіх українців: "Дуже уважно зважте, тому що кожен бюлетень, який ви будете опускати в ящик, це бюлетень, або за розвиток відродження, становлення України, або знову експеримент, який несумісний з життям України. Сьогодні вже частина території України забрана. Йде війна. Сьогодні розвал економіки такий, якого не бачили ще ніколи в Україні. Сьогодні розвал економіки такий, якого не бачила я ніколи в Україні. Сьогодні розвал соціального життя сімей, бідність, наруга над людьми, несправедливість по відношенню до людей така, що, якщо ще раз своїм бюлетенем люди проведуть експеримент над собою, то я думаю, що часу виходити з цього піке в України просто не буде, тому просто уважно думайте. І зважуйте всі".

На питання про те, чи готова Тимошенко посісти посаду прем'єра у разі перемоги Зеленського, політик відповіла, що говорити про це передчасно не варто.