путін

Російський президент Володимир Путін переслідує дві цілі на Донбасі: дестабілізувати ситуацію всередині України і знищити протестний потенціал, який може потрапити у Росію.

Про це розповів "Апострофу" директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

Він наголосив, що події в Комінтерново — яскравий приклад того, що бойовикам довіряти не можна.

Особливо з урахуванням того, що рішення на кшталт повного припинення вогню приймаються не ними, а в Москві. Крім того, справжнім режимом тиші це називати не можна, оскільки бойовики вже кілька разів його порушували,
— додав експерт.

За словами Сунгуровського, подібні "перепочинки" на Донбасі є тактичної паузою Кремля, який хоче домогтися реінтеграції самопроголошених республік до складу України.

"Путін не залишить спроб нагнітання обстановки, оскільки він як і раніше переслідує дві мети на Донбасі: дестабілізувати ситуацію всередині України, а також знищити протестний потенціал, який може потрапити назад в Росію", — озвучив експерт мети Кремля.

Сунгуровський також вважає, що тривалість відносного перемир'я на Донбасі залежатиме і від позиції Заходу.

"Якщо Європейський Союз візьме приклад з США і буде поступово посилювати санкції щодо Росії, а не просто продовжувати їх, це було б кращим сигналом для Путіна, що йому слід виконувати Мінськ-2", — стверджує експерт.